…czyli kto to wszystko projektuje i tworzy?

Na początek trochę historii 😉

Zawsze byłam osobą, która nie umiała usiedzieć spokojnie. Ciągle musiałam coś robić, coś tworzyć, projektować, składać, układać, nawet w głowie. W moim życiowym słowniku nie ma miejsca na odpoczynek. Po prostu tego nie umiem.

Szukałam „swojego miejsca na ziemi”, błądziłam wokoło malowania, decoupage, dziergania, aż odkryłam scrapbooking. W nim się totalnie zatraciłam. W miarę jak rosła moja miłość do tego hobby rosła, tak rosła ilość przydasi, które gdzieś trzeba pomieścić.

Tak narodziła się w mojej głowie myśl, żeby stworzyć szafki, które ułatwią mi uporządkowanie mojej twórczej przestrzeni. A, że pracuję w stolarni to zadanie miałam ułatwione. I tak, po kilku nieprzespanych nocach, milionach myśli stworzyłam projekt szafki na papiery do scrapbookingu. Dla siebie, do własnej pracowni.

Z czasem pomyślałam, żeby podzielić się swoimi pomysłami ze światem 🙂 a że miałam ich sporo to powstały z nich szafeczki do przechowywania wszystkich przydasi!
I tak oto powstała marka
ScrapMeble by Things2love.

„To nie jest bałagan, tylko bardzo skomplikowany porządek”

Po wielu miesiącach pomysły z mojej głowy stawały się rzeczywistością, a najważniejszy z nich jest moim meblowym dzieckiem.
Dzięki umiejętnością nabytym w pracy udało mi się stworzyć SCRAPSZAFĘ! Taką, która pomieści wszystkie przydasie, od papierów, po akcesoria i mnóstwo wykrojników.
ZAPRASZAM do zapoznania się z całą naszą ofertą 🙂

Things2love.pl jest marką należącą do firmy PPHU PROTEKT S.C G.Wronowski, J. Ścibak z siedzibą przy ul. Radzymińskiej 116 A w Warszawie, NIP 5242625249

SEE MY WORKS